Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Zarząd Koła

 

ZARZĄD KOŁA PZW MYŚLENICE 

od 11.12.2016r.

 

 

L.p.

Nazwisko i imię

Funkcja

Telefon

1.

Szlachetka Stanisław

Prezes Koła

(12) 272-33-72

693-328-049

2.

Kudas Stanisław 

V-ce Prezes d.s. organizacyjnych

(12) 274-23-44

504-159-425

3.

Łukasz Ostafin   

V-ce Prezes d.s. sportu

605-234-840

4.

Karol Świebodzki

V-ce Prezes d.s. młodzieży 

 

723-133-125

5.

Mateusz Suder

   Skarbnik Koła   

----- 

6.

Słomka Marcin   

Sekretarz Koła

609-581-364

7.

Andrzej Jeleń

Gospodarz Koła

728-312-527

8.

Ambroży Stefan

Członek Zarządu

(12) 272-24-58

9.

Fornalik Edward

Członek Zarządu

(12) 274-12-82

608-839-720

10.

Maślak Stefan

Członek Zarządu

510-875-843

11.

Bogusław Murzyn

Członek Zarządu

665-810-343

12.

Kazimierz Rusek

Członek Zarządu

721-445-005

13.

Szlachetka Mariusz

Członek Zarządu

696-192-969

  

 

KOMISJA REWIZYJNA

przy Kole PZW Myślenice

 

L.p.

Nazwisko i imię

Funkcja

Telefon

1.

Stalski Krzysztof

Przewodniczący Komisji

(12) 274-18-39

603-870-725

2.

Drab Bogdan

Z-ca Przewodniczącego

505-876-309

3.

Stanisław Szlachetka

Sekretarz

692-635-837

4.

Marcin Stalski

Członek Komisji

505-113-363

 5.

Piotr Szlachetka

Członek Komisji

692-134-652

6.

Ścibor Jan

Członek Komisji

(12) 272-22-05

 7.

Stanisław Wróbel

Członek Komisji

514-357-433

 

 

 

 SĄD KOLEŻEŃSKI

przy Kole PZW Myślenice

 

L.p.

Nazwisko i imię

Funkcja

Telefon

1.

Giza Adam

Przewodniczący

603-076-066

2.

Pitala Jerzy

Z-ca Przewodniczącego

693-938-819

3.

Szlaga Edward

Sekretarz

(12) 272-24-47

505-283-172

4.

Szlósarczyk Paweł

Członek Sądu

667-755-032

5.

Ulman Stanisław

Członek Sądu

603-299-651

 

      DELEGACI i ZASTĘPCY:                         KOMISJA EGZAMINACYJNA:

     1.Szlachetka Stanisław                                   1.  Kudas Stanisław 

     2. Kudas Stanisław                                         2. Świebocki Karol 

     3. Fornalik Edward                                         3. Szlachetka Mariusz

     4. Ostafin Łukasz                                           4. Skurzyński Grzegorz 

                                                                              5. Ostafin Łukasz 

 

 

 Komisja egzaminacyjna przeprowadza egzaminy w każdą trzecią środę miesiąca w godzinach  17.00-19.00

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information