Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

O nas

Wędkarstwo - nasza pasja!!Różne są sposoby na spędzanie wolnego czasu. Jednym z nich może być przebywanie na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody, połączone ze sportowym lub rekreacyjnym wędkowaniem. Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Myślenicach działa już od 50 lat. Zrzesza w swoich szeregach 514 członków w tym 40 juniorów. Gospodaruje na stawach w Osieczanach mających ok 4,3 hektarów lustra wody. Prowadzi tam swoją gospodarkę polegającą na zarybianiu i ochronie swojej wody. W stawach znajdują się praktycznie wszystkie gatunki ryb, przeważa karp, amur i płoć. Z ryb drapieżnych szczupak i sum. Intensywne zarybianie skutkuje tym, że nigdy nie brakuje ryby i rzadko schodzi się z łowiska o przysłowiowym "kiju". Nasze koło organizuje różnego rodzaju imprezy i zawody na łowiskach w Osieczanach, z których należy wymienić Dzień Dziecka oraz festyn z okazji Dni Myślenic. Imprezy te są gorąco popierane jak i dofinansowywane przez Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice pana Macieja Ostrowskiego. Nasze koło organizuje z opłat członkowskich i ze swoich funduszy siedmiokrotnie w ciągu roku zawody wędkarskie, podczas których zostają wyłonieni mistrzowie koła oraz wędkarze roku w kategoriach senior i junior. Zwycięzcy zostają wyróżnieni nagrodami rzeczowymi, pucharami i dyplomami. Na każde tego typu imprezy oprócz samych członków koła, zapraszane są także ich rodziny a na zakończenie zorganizowany jest grill. 
Zachęcamy i zapraszamy wszystkich lubiących właśnie taki sposób wypoczynku "na łonie natury". Chętnych zaś prosimy o kontakt z zarządem koła PZW w Myślenicach.Taaakie ryby możesz złowić tylko u nas!!!!!

 

facebook_page_plugin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information