Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja🥚🥚🥚!
W Wielki Piątek (03.04.2026) siedziba Koła będzie nieczynna!




